shclothes.pl

SHclothes.pl jest internetowym second handem, na który na pewno warto zwrócić uwagę, dlaczego? 


 Po pierwsze asortyment wymieniany jest w 100% co tydzień. Dostawa odbywa się w każdą sobotę (dokładnie z piątku na sobotę o godz. 24). Ceny obniżane są KAŻDEGO dnia, a w piątki każda sztuka niezależnie od kategorii kosztuje jedyne 2zl. Średnia cena towaru to 9,99zl, gdzie górna granica cenowa to 25,99zl, natomiast najniższa cena to jedyne 4,99zl.


Na stronie second handu można znaleźć odzież używaną oraz odzież typu outlet - nowa, z metką. Częste marki produktów to: Adidas, Puma, Lacoste, Chanel, Dior, LV oraz sieciówki typu H&M czy Zara.
Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej, sklep zapewnia gwarancję dostarczenia w ciągu 24h od nadania. Przy zamówieniach powyżej 100zl wysyłka jest gratis. Wszelkie reklamacje oraz zwroty są zawsze uwzględniane. Każda sztuka ubrania jest dokładnie sprawdzana, a ich stan jest rzetelnie oceniany. Opis produktu zamieszczony na stronie jest zawsze zgodny ze stanem faktycznym - wszelkie defekty, przybrudzenia są opisywane, tak aby klient miał świadomość co kupuje. Dodatkowe ewentualne defekty są zawsze pokazane na zdjęciach.


 Sklep założyła grupa dziewczyn, które złączyła wspólna pasja. Jak same mówią: "Chcemy pokazać, że zakupy w second handach to żaden wstyd i że za małe pieniądze też można fajnie i modnie wyglądać. Swoja ofertę kierujemy zarówno do osób, które są na bieżąco z modowymi nowościami, a także osób których modowe wojaże podążają ich własnym stylem. SHClothes to po prostu sklep zrodzony z pasji, który ma zaspokoić każdego i nie nadwyreżyć portfela :) "Jakość, różnorodność, cena- to tylko niektóre z czynników, które wyróżniają SHClothes.pl. Warto zatem zajrzeć i poszukać swojej "perełki". Warto również wspomnieć o konkursach, promocjach i rabatach, zarówno dla stałych, jak i nowych klientów, więc zachęcam do śledzenia i odsyłam na fanpage, gdzie będziecie na bieżąco ze wszelkimi nowinkami: fanpage shclothes.pl.

4 komentarze: