Kendall Jenner czy Karlie Kloss? Kto najlepiej ubrany w 2015 roku

Zestawienie czterech najbardziej stylowych kobiet 2015
  1. Cate Blanchett


Źródła: Harper’s Bazaar
Australijska aktorka lśniła w ubiegłym roku nie tylko na ekranach – o uwagę mediów skutecznie zawalczyła szeregiem doskonale spersonalizowanych stylizacji, zarówno na czerwonym dywanie, jak i na ulicach.
Blanchett od wielu lat udowadnia, że jest jedną z najbardziej stylowych kobiet show biznesu, a co najważniejsze – jest w modzie konsekwentna. Jej styl można zdefiniować kilkoma słowami: klasa, elegancja i odrobina stylu retro.
  1. Amal Clooney
Elegancja, szyk i kobiecość i to zarówno na rozdaniu Złotych Globów, jak i podczas wyjścia na zakupy. Żona George’a Clooneya została już okrzyknięta ikoną stylu i trudno się dziwić, bo jak dotąd udało jej się nie zaliczyć żadnej modowej wpadki.
Prawniczka najczęściej korzysta z projektów Giambattista Valli, Stelli McCartney oraz Dolce&Gabbana.
  1. Kendall JennerAspirująca do miana jednej z najbardziej stylowych modelek, doskonale łącząca minimalizm na ulicach z nieco dziewczęcym stylem na czerwonych dywanach. Odcinając się od odważnego, nachalnego wizerunku swoich sławnych sióstr, Kendall Jenner idzie w zdecydowanie dobrym kierunku.
Naszym zdaniem modelka wygrywa to zestawienie. Zainspiruj się jej minimalizmem z pazurem i przenieś ten styl do swojej szafy.
  1. Karlie Kloss

Źródła: Vogue, Glamour
Supermodelka żyje w ciągłym biegu, przez co jej look jest bardzo prosty i składa się z wygodnych ubrań skomponowanych z ciekawymi akcesoriami. Jej nieodłączonym atrybutem są okulary przeciwsłoneczne (oczywiście stylowe) i świetna fryzura. Pomimo niemalże sportowego stylu, Karlie na czerwonych dywanach zamienia się w prawdziwą gwiazdę.  

Waszym zdaniem która z nich wypadła w minionym roku najlepiej? A może macie jakieś inne, własne typy? Czekam na Wasze opinie!

7 komentarzy: