Biało - czerwony look
Zupełnie zapomniałam o tym biało - czerwonym look'u. Natrafiłam na niego zaraz po obejrzeniu emocjonujących zawodów w skokach narciarskich, więc w atmosferze przepięknego, zwycięskiego dla nas konkursu, postanowiłam, że go opublikuję 😄. A propo, kiedyś bardzo fascynowałam się skokami, byłam ich wielką fanką, oglądałam każdy konkurs, a nawet i kwalifikacje, wszystko śledziłam na bieżąco. Ot, co taką małą zajawkę miałam. Teraz już mi przeszło, teraz nie mam już na to czasu, ale nadal bardzo lubię czasem obejrzeć skoki, zwłaszcza tak piękne jak te ostatnie w turnieju 4 skoczni. 
Wracając do mody, do stylizacji, którą Wam dzisiaj pokazuje - nadal pozostaje w moich ulubionych kolorach (w sumie podstawowych), ale jest to jedna z bardziej odważnych i wyrazistych kolorystycznie wariacji, naprawdę. Zresztą, co ja Wam będę pisać, obserwujecie mnie, więc wiecie doskonale :). 

Instagram
Spodnie (Pants) - Zara | Bluzka (Blouse) - Cubus | Marynarka (Blazer) - F&F | Torba (Bag) - Adidas Originals | Trampki (Trainers) - Converse10 komentarzy: