Relacja z Targów Mody w Poznaniu 27.02 - 01.03
To już druga edycja Targów Mody w Poznaniu, na którą byłam zaproszona wraz z innymi blogerkami (przedstawię je w dalszej części postu), z którymi wchodzę w skład ambasadorek portalu polskieszafiarki.pl. Jak było jednym słowem? Idealnie! No dobra, rozwinę jednak tę myśl i opowiem Wam nieco więcej :). 
Pierwszego dnia ugościła nas znajdująca się na poznańskim rynku restauracja Ratuszova, która przygotowała nam 4 przepyszne dania, tak niesamowicie podane, że aż szkoda było "psuć"... :)

Tego samego dnia wieczorem odbył się wieczór branżowy, podczas którego zaprezentowane zostały kolekcje wyróżnione prestiżowym znakiem Moda Polska: Mapepina i Carl Verssen, Marselini, Senso i Kastor, L'Ame de Feme, Mmer, Potis&Verso, Semper, Vizard, oraz Gioiello. Niesamowite pokazy, a do tego śpiew Mateusza Ziółko (jaki on ma głos!), było naprawdę pięknie! Na koniec odbyło się after party, czyli dużo dobrej zabawy i tańca :). Przedstawiam kolekcje, które szczególnie zwróciły moją uwagę:

Mapepina i Carl Verssen

Marselini

Gioiello


VizardDrugiego dnia zostałyśmy zaproszone do Bushimi Sushi, sushi jadłam już nie raz, ale to połączenie naprawdę pozytywnie mnie zaskoczyło, było przepysznie! Wszystko zostało przygotowane na naszych oczach, co również stanowi ciekawy element tego miejsca. Koniecznie spróbujcie :). 


I na koniec wizyta w Kyokai Sushi, przygotowany dla nas stół z różnymi rodzajami sushi robił wrażenie, wyglądało to wszystko pięknie. Chętnie spróbowałam, chociaż za sushi nie przepadam, jako alternatywę dostałam smakowite pierożki z mięsem wołowym, do tego prawdziwa zielona herbatka... chętnie bym tam wróciła :). Miałyśmy naprawdę mocną ekipę, oto blogi reszty dziewczyn z teamu...
... oraz kilka dodatkowych zdjęć, niektóre pojawiały się na Instagramie i Insta Stories (warto mnie tam śledzić @pivonia). 


Targi Modowe w Poznaniu, to zawsze ważny punkt w kalendarzu eventów typu fashion. Mocna dawka inspiracji i świetna organizacja sprawiają, że pamięta się o tym wydarzeniu naprawdę długo. No i co najważniejsze! Promujemy modę POLSKĄ!:) 

4 komentarze: