Oryginalna biała koszulaDawno nie było sesji domowej, ale gdy pogoda przestaje dopisywać, dopiero wówczas decyduję się na takie miejsce do zdjęć. Zapewne przez porę jesienno - zimową będzie ich więcej. Klasyka i elegancja w nieco nietypowej wersji, a to wszystko za sprawą białej koszuli, która jest oryginalnie wiązana w talii. Daje to możliwość podkreślenia sylwetki, a wariant noszenia jej w wersji opuszczonej na ramionach, nadaje odrobiny zmysłowości. Biała koszula w połączeniu z jeansami to jedno z najlepszych i ponadczasowych połączeń (TUTAJ otrzymasz -30% na kod: PIVONIA30). Idealne wykończenie stylizacji stanowią szpilki, które są pięknie przyozdobione, a za sprawą koloru będą pasować jeszcze do wielu outfitów. 

Obserwujesz mnie już na Instagramie? Jeśli nie, to koniecznie zajrzyj TUTAJ (@pivonia)! To właśnie tam pojawia się najwięcej zdjęć m.in z eventów (tj. MTV EMA), podróży czy z dnia codziennego :) 

Szpilki (Heels) - Aldo Shoes | Koszula (Shirt) - Na-kd (-30% na kod: PIVONIA30) | Jeans - Na-kd (-30% na kod: PIVONIA30) | Zegarek (Watch) - DanielWellington 


10 komentarzy: