Event Schwarzkopf Beology
12 i 13 stycznia miałam okazję uczestniczyć w wydarzeniu, jakim było zapoznanie się z nową linią marki Schwarzkopf - Beology. Event ten odbywał się we wrocławskim Hydropolis, a więc w miejscu idealnie oddającym charakter marki. Czym się charakteryzuje Beology? To zupełnie nowy system pielęgnacji włosów, składa się na niego wyjątkowy ekstrakt z głębin mórz. Produkty powstały w 3 wersjach, dzięki czemu każdy może dobrać właściwą dla swoich włosów: 

 1. Różowy - regeneracja 
 2. Niebieski - nawilżenie 
 3. Zielony - wygładzenie 
Na każdy kolor składa się kilka produktów, podzielonych na różne etapy: 

 1. Krok 1 - oczyszczenie (mycie) 
 2. Krok 2 - pielęgnacja podstawowa (odżywianie)
 3. Krok 3 - intensywna regeneracja (ze spłukiwaniem) 
 4. Krok 2 - wzmocnienie (bez spłukiwania) 
Miałyśmy okazję również profesjonalnie zbadać swoje włosy, okazało się, że mimo rozjaśnienia nie jest z nimi źle. Oczywiście znalazła się złamana końcówka, ale włosy ogólnie są zdrowe i rosną gęsto :). Drugiego dnia odbyły się warsztaty Flat Lay z cudną Kasią Będzińską (@minimaliving), podczas których Kasia udzieliła cennych wskazówek, a następnie na przygotowanych wcześniej miejscach, mogłyśmy same próbować swoich sił. Jedno ze zdjęć publikowałam już na swoim Instagramie (@pivonia), natomiast drugie - zwycięskie możecie podziwiać na ostatnim ze zdjęć w samym środku :). 
Dzięki zaproszeniu na event znów poznałam kilka świetnych blogerek i infuencerek, jak również spotkałam te, z którymi już się znamy:). A poniżej nasze środkowe zdjęcie: 


2 komentarze:

 1. Fajne wydarzenie! Myślę, że też powinnam jeszcze lepiej zadbać o swoje włosy :) Może wtedy byłabym z nich bardziej zadowolona i mogłabym zapuścić nieco dłuższe.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super fotorelacja! Wszystkie wyglądałyście pięknie :)

  OdpowiedzUsuń