Urodzinowa sesjaWracam tutaj na bloga po (nie ukrywajmy) długiej przerwie. Mam wiele zdjęć z sesji, które do tej pory nie ujrzały światła dziennego - jedynie kilka pojedynczych doczekało się publikacji na instagramie (@pivonia), ale przecież z każdej takiej sesji jest mnóstwo pięknych, wyjątkowych ujęć.  Ta została zorganizowana z myślą o moich urodzinach, no i trochę czasu już od nich minęło... :) 

"Always late, but worth to wait..." ;) 

Ogarnęłam balony i tutaj po raz kolejny dziękuję Helonik Balonowy Czar za szybką realizację moich szalonych i spontanicznych pomysłów. Uprosiłam Łukasza, który zawsze zmaga się z robieniem zdjęć ze mną w fatalnych warunkach. Właśnie, nawiązując do warunków - pogoda była wręcz fatalna, mroźno, wietrznie, a na dodatek na lokalizację wybraliśmy sobie dach... tzn to była druga opcja, bo z pierwszej nas wyrzucili. Ot, co tak wyglądają kulisy :P. Nie było wtedy ani trochę miło i fajnie, ale za to cel napędzał, a efekty cieszą! :P 

PS. Proszę o wyrozumiałość, strona jest w budowie. Zmienia się jej wygląd, pracuje nad tym, szperając w html i myślę, że w ciągu kilku dni się za to wezmę i wszystko wykończę jak należy :). 

Sukienka (dress) - h&m | Buty (shoes) - DeeZee 

3 komentarze:

 1. A mi się podobała Twoja sesja :-) Wyszłaś na niej super, bardzo ładnie sukienka podkreśla Tobie smukłość i długość nóg. A balony urozmaicają zdjęcie :-)
  Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Sukienka jest przepiękna! Klimatyczne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna sesja a światło robi tu super robote

  OdpowiedzUsuń